Linia rozlewnicza do piwa Autojet

Proces przygotowywania artykułów płynnych, w tym piwa, wymaga w obecnych czasach zastosowania nowoczesnych technologii. Dotyczy to choćby wykorzystania specjalnych linii rozlewniczych. Firma Autojet oferuje linie rozlewnicze, które w swoim działaniu dbają nie tylko o jakość piwa, ale także potrafią powstrzymać na jakiś czas proces pienienia podczas nalewania.
Autojet

Konstrukcja linii rozlewniczych

Linia rozlewnicza do piwa oferowana przez Autojet jest w pełni zautomatyzowana, a dzięki temu cały proces jest powtarzalny i ujednolicony. Wynika to z zastosowania nowoczesnych i specjalistycznych rozwiązań. Zastosowano tu technologię przepływomierzową. Technologia ta stanowi połączenie wysokiej jakości, precyzji oraz wszystkich niezbędnych elementów, w jakie wyposażona powinna być linia rozlewnicza do piwa. Dodatkowo linia rozlewnicza Autojet wykorzystuje podciśnieniowy sposób dozowania. Poza tym stosowane jest tu rozwiązanie tłokowe. Cechuje je wysoka precyzyjność oraz niepochłanianie zapachów.

Budowa linii rozlewniczej

Omawiana linia rozlewnicza do piwa w butelki zbudowana jest z kilku kluczowych elementów. Pierwszym z tych elementów jest stół podawczy. Jego zadaniem jest wprowadzanie butelek na linię rozlewniczą. Linia rozlewnicza wyposażona może być w obrotowy lub taśmowy stół podawczy. Kolejne elementy to urządzenie dozujące oraz automatyczna zakręcarka pionowa. Ta odpowiedzialna jest za zamykanie napełnionych już butelek. Linia rozlewnicza składa się także z transportera płytkowego. Urządzenie to przeznaczone jest do podawania, odbioru oraz przekazywania butelek. Kolejnym elementem składowym linii rozlewniczej jest etykieciarka z układem trzech rolek. Oferowana przez Autojet etykieciarka to rozwiązanie nowoczesne technologicznie. Posiada m.in. możliwość nadzoru nad poprawnością działania. Mowa tu o systemie wizyjnym oraz cyfrowej kontroli obecności etykiety. Opisywana linia rozlewnicza zbudowana jest także z banderolownicy oraz stołu odbiorczego. Banderolownica nakłada na butelki objęte akcyzą banderole typu L lub U. Stół odbiorczy odbiera gotowe produkty na końcu linii produkcyjnej. Całość sterowana jest poprzez system Siemens lub Mitsubishi.
Sprawdź ofertę

Zalety korzystania z linii rozlewniczej Autojet

Linia rozlewnicza do piwa Autojet to wiele korzyści. Wspomnieć można tu choćby o zastosowaniu funkcji półautomatycznego płukania butelek. Dzięki temu możliwe jest zachowanie odpowiedniej czystości procesu produkcyjnego. Dodatkowo możliwe jest tu bardzo łatwe i szybkie przezbrojenie linii. Jednak największą uwagę zwrócić należy na wydajność omawianej linii rozlewniczej. Umożliwia ona uzupełnienie aż 1500 butelek w przeciągu godziny.
Kontakt
Adres
ul. Tatrzańska 20 60-413 Poznań
Napisz do nas!